SHKARKO APP

Aventura më e re e Maçokut me Çizme (Antonio Banderas) në gjetjen e Zemrës së Rubinit të Zjarrit. Por vështirësitë për të nuk kanë fund, kur duhet të përballesh dhe me tre djaj të vegjël.

FILMA DUBLUAR NE SHQIP

PER TE NDJEKUR ME SHUM FILMA SHKARKO APLIKACIONIN TON DHE NDIQ FILMA TE DUBLUAR DHE FILMA ME TITRA SHQIP ME ME PAK REKLAMA 

Cart